Üye Ol · Giriş Yap · i-PUAN Takip Et

Istanbul İstanbul Şehir Rehberi

İstanbul ´un tadını çıkarın!
İstanbul · Ankara · İzmir · Tüm Şehirler »
Kategoriler
i-gunler'de neler oluyor?
 (19-10-2013)

Tüm Kategoriler
 (07-06-2015)

Etkinlikler
 (26-10-2014)

Yerel Soru ve Cevaplar
 (08-04-2013)

Yeme-İçme/Restoran
 (03-08-2012)

Alışveriş
 (22-10-2013)

İlişkiler
 (01-01-2014)

Mizah
 (11-10-2013)

Eğlence/Popüler Kültür
 (07-06-2015)

Spor
 (12-12-2013)

Güncel ve Siyaset
 (29-10-2014)

Site Hakkında
 (26-10-2014)

Teknoloji
 (25-11-2014)

Gece Hayatı
 (03-11-2013)

Hotel/Konaklama
 (30-12-2012)

Diğer
 (21-10-2013)

i-BoardOyun Başlasın ! / GAME WORLD
 Kullanıcı şuan çevrimdışı
 Messages
16:41:45 12-02-2013
Oyun dünyasından haberler, havadisler
rapor et

 Kullanıcı şuan çevrimdışı
 Messages
16:42:25 12-02-2013
Crysis 3 ten Mükemmel Bir Video !
Dikkat, Crysis 3'ün yeni yayımlanan bu videosu kalbinizin çok daha hızlı atmasına sebep olabilir. Başlangıç fragmanı tadındaki yeni video, kesinlikle bir oyunun nasıl mükemmelliğe erişebileceğini gösteriyor. Hep beraber "Tekrar merhaba Prophet." diyoruz.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=hJx3LZRLz4c#at=15
rapor et

 Kullanıcı şuan çevrimdışı
 Messages
16:43:28 12-02-2013
Yeni Far Cry 4 Duyurusu Yolda !
Ubisoft'un CEO'su Yves Guillemot, son finansal raporları açıklamak için yapılan toplantıda yeni duyurulara yönelik bilgiler paylaştı. Guillemot'un sözlerine göre yeni Far Cry duyurusu yolda.

Guillemot'un yaptığı açıklamalara göre Far Cry 3'ün satışları beklenilenden çok daha üst seviyede. Far Cry 2'nin satışlarını ikiye katladığı belirtilen üçüncü oyun için oldukça olumlu düşünen Ubisoft, yeni bir duyuruyu da planlıyor. Guillemot'un açıklamalarına göre oyuncular yeni Far Cry oyunu için çok fazla beklemek zorunda kalmayacaklar. Zira firma içerisinde Far Cry 4'le ilgili araştırmalara çoktan başlanmış.
rapor et

 Kullanıcı şuan çevrimdışı
 Messages
16:44:03 12-02-2013
Ubisoft CEO'su Yves Guillemot bugün yaptığı finansal durum raporu açıklamasının hemen ardından Assassin's Creed serisinin yeni oyununu duyurdu. Yapılan duyuruya göre Assassin's Creed 4 (ya da başka bir isimle çıkabilir) Nisan 2014 tarihinden önce raflarda yer edecek.

Yeni Assassin's Creed oyunuyla ilgili gelen en çarpıcı detaylar ise yeni bir suikastçı ile tanışacağımız ve hikayenin yeni bir zaman periyodunda geçeceği. Yani gelecek oyun Assassin's Creed III'ün yan senaryosu olmayacak.

Ayrıca Yves Guillemot, Assassin's Creed III'ün tüm dünyada 12 milyon sattığını da notlarına ekledi.
rapor et

 Kullanıcı şuan çevrimdışı
 Messages
14:10:17 12-07-2013
Sınırı aşan Android oyunu: Angry Trayvon!
Google Play'de yayınlanan bu oyun, sadece birkaç saatte büyük tepki aldı! Ve sonrasında...

http://www.chip.com.tr/haber/siniri-asan-android-oyunu-angry-trayvon_41426.html

rapor et

 Kullanıcı şuan çevrimdışı
 Messages
10:44:12 13-07-2013
http://www.chip.com.tr/haber/halo-4-yine-rekor-kirdi_41389.html

Her yeni sürümü ile rekor kıran efsane oyun, son sürümü ile de geleneği bozmadı!
Halo 4 yine rekor kırdı! - Her yeni sürümü ile rekor kıran efsane oyun, son sürümü ile de geleneği bozmadı!

Xbox 360'ın son oyunu Halo 4 olabilir...


Galeri: Efsane oyunlar
Ertuğrul Süngü

Xbox cephesinin en önemli "özel" yapımlarından birisi olan Halo serisi, çıktığı günden bu yana Xbox ismini dillerden dillere taşımaya yetmiş bir oyun. İlk oyunundan dördüncü oyununa kadar neredeyse her çıkardığı yapım ile milyonlara ulaşan Halo serisi, dördüncü oyununun satışları ile Microsoft'un yüzünü güldürdü. Yıl içi toplam satışta, bugüne kadar çıkan tüm Halo oyunlarından fazla satmayı başaran Halo 4, pek tabi toplam satış rakamlarında hala geride. Halo 3 altı yıldır piyasada olduğu için benzeri bir rakama ulaşmak biraz zaman alacaktır ama Halo 4 şimdiden, Microsoft Studios tarafından geliştirilen ve bir yılda en çok satan oyun unvanını kazanmış bulunuyor.

Bu arada Halo 4, Xbox 360 için Microsoft ve 343 Industries tarafından geliştirilen son oyun olmuş gibi duruyor. Xbox One için hazırlanan yeni oyunu E3 esnasında kısa bir video ile tanıtan Microsoft, yeni yapımın hali hazırda olan senaryonun devamı mı olacağını, yoksa yepyeni bir efsaneyi mi bizlere sunacağını henüz dile getirmedi. Bir sonraki büyük Halo oyunu piyasaya çıkmadan önceyse, Windows 8 ve Windows Phone 8 için geliştirilen Halo: Spartan Assault ile seriye olan hasretimizi gidereceğiz.
rapor et

 Kullanıcı şuan çevrimdışı
 Messages
10:44:42 13-07-2013
http://www.chip.com.tr/makale/androidli-oyun-konsolu-ouya-test-merkezimizde_41362.html

Androidli oyun konsolu Ouya test merkezimizde
Bir hayal olarak yola çıkan ama aldığı destekle gerçeğe dönüşen minik oyun canavarını test ettik!
rapor et

 Kullanıcı şuan çevrimdışı
 Messages
23:28:40 13-07-2013
PlayStation 4: İLK BAKIŞ!
PlayStation 4'ü, tanıtıldığı E3 fuarında canlı canlı gördük, denedik. İşte ilk izlenimlerimiz!

http://www.chip.com.tr/makale/playstation-4-ilk-bakis_40991.html

rapor et

 Kullanıcı şuan çevrimdışı
 Messages
00:41:58 15-07-2013
http://www.chip.com.tr/haber/turk-oyun-sektorunde-onemli-adim_41488.html

Türk oyun sektöründe önemli adım!
Türk oyun sektöründe önemli adım! - Oyunculara özel çıkarılan PaybyMe Kart, yoğun talep üzerine bu oyun devlerini de destekleyecek!
Paylaşın
Diğer
Oyunculara özel çıkarılan PaybyMe Kart, yoğun talep üzerine bu oyun devlerini de destekleyecek!
Tamamen oyuncuların ihtiyaç ve faydaları düşünülerek, oyunculara özel çıkarılmış olan PaybyMe Kart, kullanıcıların yoğun talebi üzerine mevcut üye işyerlerine Steam, PSN ve Origin'i de ekledi.
PaybyMe kurucu ortaklarından Emre Gürsoy yeni hizmetleriyle ilgili şöyle konuştu: "Öncelikli hedef online oyun harcamalarını hızlı, güvenli, kolay ve avantajlı hale getirmekti. Ancak yol üzerinde gördük ki, kullanıcılarımız konsol oyunları için yapılan harcamalarda da PaybyMe Kart kullanmak istiyorlar. Oyuncuların bu taleplerini yerine getirmek için DenizBank ile birlikte çözüm üzerine yoğunlaştık ve nihayet onlara güzel haberi verebildik." Bu kartın oyuncular için çıkarıldığını vurgulayan Gürsoy "Zaten BU KART BİZİM DEĞİL ONLARIN KARTI. Bu karta sahip çıkarak bize isteklerini ya da karta daha neler katabileceğimizi iletmeleri bizi mutlu ediyor." dedi.
Gürsoy, bundan sonra da bu tip geri bildirimler beklediklerini ve DenizBank ile birlikte bu taleplere yanıt vermek için ellerinden geleni yapacaklarını ileterek tüm oyunculara şu mesajı verdi "Arkadaşlar, Steam, PSN ve Origin'le başladığımız bu atağa önümüzdeki günlerde SEVDİĞİNİZ DİĞER MARKALARLA DEVAM EDECEĞİZ. Bizi Facebook sayfamızdan (https://www.facebook.com/PaybyMeCard) takip edin, hem güzel haberlerimizi hem de bu gelişmeleri daha da güzelleştirecek kampayalarımızı kaçırmayın! "
Siz de PaybyMe Kartınız'la hızlı, güvenli, kolay ve avantajlı alışveriş yapmak istiyorsanız hızlıca www.payby.me/prepaid adresinden karta başvurabilirsiniz. Yüklediğiniz tutarın tamamını harcayabildiğiniz PaybyMe Kart'tan ne kart ücreti, ne aylık üyelik bedeli, ne yükleme bedeli ne de yenileme ücreti alınmıyor. Kartınız ücretsiz kapınıza kadar geliyor, size hızlıca kartınıza bir DenizBank ATM'inden yükleme yapıp oyununuzu oynamak kalıyor
rapor et

 Kullanıcı şuan çevrimdışı
 Messages
00:42:43 15-07-2013
http://www.chip.com.tr/haber/konsol-kalitesi-cok-yakinda-cebe-girecek_41400.html

"Konsol kalitesi, çok yakında cebe girecek!"
Çoğumuzun hayranlıkla baktığı Xbox ve PlayStation grafiklerinin kalitesi, çok yakında...
Paylaşın
Diğer

Galeri: 2013'ün en iyi oyunları
Levent Öztürk

Electronic Arts'ın düşüncesine göre, yeni nesil tablet ve akıllı telefonlar, Xbox 360 ve PS3 ile aynı görsel kaliteyi sunabilecek seviyede olacak.

EA Labels'ın başkası Frank Gibeau, şu an var olan konsollar için üretilmiş oyun motorlarının bir miktar değiştirilerek iOS ve Android ürünleri için çalışır hale getirileceğini söylüyor. Bunun anlamı ise FIFA, Need for Speed, Real Racing ve benzeri oyunların grafik kalitesinde önemli gelişmeler göreceğiz.

IGN ile konuşan Gibeau, "Yakın gelecekte, yeni tablet ve telefonlar neredeyse Xbox 360 ve PS3'ün görüntü kalitesine ulaşacaklar. Eskiden konsollar için kullandığımız bazı motorlar artık, bir miktar değişim ile, tablet ve telefonlar üzerindeki oyunları çalıştırabilecek. Bunun için hazırlanıyoruz" dedi.

Gibeau ayrıca firmanın eski hatalarından ders aldığını söyleyerek, "Oyunu baştan tasarlamanız lazım. Basit bir şekilde oyunu çekip tablete sanal bir d-pad koymanız yeterli değil. Bu sistem çalışmıyor" diyor ve sözlerini şöyle tamamlıyor: "Oyunu, dokunma, ses ve kamera etrafında tekrar inşa etmeniz gerekiyor. Takımlarımız bir tecrübeyi aynı görüntü ve özelliklere sahip bir şekilde, tablet ile tekrar yaratırken oldukça eğlenmekte ancak yine de yemeği baştan yapmak gerekiyor. Aynı malzemeler, tamamen farklı bir yemek. Konu hakkında bu şekilde düşünmeyi tercih ediyoruz."
rapor et
cevap yaz rapor et Sayfa:1 2 3 Sarı Sayfalar
İstanbul
Ankara
İzmir
Istanbul Sarı Sayfalar
Etkinlikler
İstanbul
Ankara
İzmir
İçerik Ekle
Mekan Ekle
Etkinlik Ekle
İlan Ekle
İndirim Ekle
Takip Et
Facebook
Twitter
YouTube
Yardım
İletişim
Sitemize Reklam Verin
Müşteri Kontrol Paneli
Diğer Başlıklar
Yaylagul Multi Medya
Email Marketing
Gizlilik Sözleşmesi
Privacy Policy
Turkey Guide
Turkei
Secret Age
Yaylagül Multimedya Ltd. Büyükdere cd. Bentek İş Merkezi Kat: 5 No: 47 D: 501/502 Mecidiyeköy / İstanbul Telefon : Fax