Üye Ol · Giriş Yap · i-PUAN Takip Et

Istanbul İstanbul Şehir Rehberi

İstanbul ´un tadını çıkarın!
İstanbul · Ankara · İzmir · Tüm Şehirler »
Kategoriler
i-gunler'de neler oluyor?
 (19-10-2013)

Tüm Kategoriler
 (07-06-2015)

Etkinlikler
 (26-10-2014)

Yerel Soru ve Cevaplar
 (08-04-2013)

Yeme-İçme/Restoran
 (03-08-2012)

Alışveriş
 (22-10-2013)

İlişkiler
 (01-01-2014)

Mizah
 (11-10-2013)

Eğlence/Popüler Kültür
 (07-06-2015)

Spor
 (12-12-2013)

Güncel ve Siyaset
 (29-10-2014)

Site Hakkında
 (26-10-2014)

Teknoloji
 (25-11-2014)

Gece Hayatı
 (03-11-2013)

Hotel/Konaklama
 (30-12-2012)

Diğer
 (21-10-2013)

i-Boardrayaz gecelerde...
 Kullanıcı şuan çevrimdışı
 Messages
00:15:16 27-09-2009
Artık gezdiğim mekanları bu başlık altında anlatıp sizlerle paylaşıcam. i-günler promosyonları, konserler, partiler vb.. katıldığım etkinlikler burda olucak bi nevi blog gibi düşünün.
rapor et

 Kullanıcı şuan çevrimdışı
 Messages
00:16:32 27-09-2009
26.09.2009 Cuma günü i-günler.com’un vermiş olduğu davetiye ile True Blue daki The Sipirit Pink Floyd etkinliğine gittim. Aslında Cuma günü için daha önceden bir planım yoktu. Her şeyi cumartesi günü için ayarlamıştım. Promosyon kazandığımı öğrenince, bir de Kadıköy tarafında olunca kaçırmak istemedim. Zaten pink Floyd dinlediğim bir gruptu. Ancak çok büyük hayranı sayılmazdım.
Neyse. Konser 8’de olduğundan erken çıkıyım dedim. Malum sonbaharın gelmesiyle hava da erken kararır oldu. Derken mekana gittim. Zaten tek başımaydım. Kapıdaki görevli +1 niz nerde deyince yalnızım dedim . Geç kaldığımı düşünmüştüm ama saat 9 olmasına rağmen konser başlamamıştı. İçerisi kalabalık değildi. Pink Floyd hayranı diyebileceğimiz insanlar ordaydı.
10’na doğru konser başladı. Sahne şovu ile başladılar. Gerçekten ışık şovu güzeldi. Kalabalık bir grup sahnedeydi. İlk şarkıları “time” oldu. Gitaristi “David Gilmour” tarzı onun tonuna yakın bir sounda sahipti. Beğendim. Diğer bayan gitaristin konserin başında çaldığı müzik aletini çözebilmiş değilim hala. Nerdeyse herkes şarkılara eşlik ediyordu. “Hey you” bi de “Money “ çaldıklarını hatırlıyorum.
Mekan açık alan olunca sigara içende bol oluyor maalesef. Ön sıra kumlu olduğu için ayakkabılarım biraz kum doldu ama rahattı. Konser zamanı kumun üstünü örtecek bir şey yapmalılar bence. Mekanın eksi bir yanıda çok pahalı olması. En azından konser zamanı farklı bir tarife uygulamalılar. Tabi bu işletmenin bileceği iş. Benim gibi öğrenci insanlar için biraz fazla .
Derken 1 saate yakın mekanda bulunduktan sonra biraz sıkıldım. Saatin erken olmasından mıdır nedir eve gitmek istemedim. Bostancıdan taksim dolmuşlarıyla taksime geçtim. Taksim yine cıvıl cıvıldı. Gerçi cumartesi gelirim diyodum ama böle olunca plan değişti. Biraz turladıktan sonra Araf’a gittim. Damsız olmama rağmen aldılar. İçersi yine kalabalıktı. Yine balkan ezgileri çalıyordu dj ortam güzeldi. Biraz takıldıktan sonra Balans Brau’ya geçtim. Orasıda en az araf kadar kalabalıktı. Üst katta pinhanin konseri vardı. Geç kalmıştım girmedim. Brau’daki canlı müzik yapan grubu dinledim. Bu seferki grup diğer dinlediğim gruptan farklı idi. Sanırım benim beğendiğim grup cumartesileri çıkıyor. Cumartesileri muhakkak Brau’daki grubu dinleyin derim pişman olmazsınız. Yorgunluk çökmüştü saatte geç oluyordu bende asmalı mescid’deki Otto’ya bi uğrayım dedim. Bu aralar orası favorim. Saatin geç olmasına rağmen oldukça kalabalıktı. Ottonun karşısındaki mekanın(adı aklıma gelmedi) içi o kadar kalabalıktı ki o saatte hala eğleniyordu insanlar. Bi de oraya damsız girilmiyo söliim. Denedimde . Bende otto da bişeyler içtim. Havanın iyi olmasından bi de sigara yasağından herkes mekanın dışındaki masalarda takılıyor. Havalar soğuyunca ne olcak merak ediyorum. Saat 4 gibiydi herhalde kokoreç+midye tavayla geceyi kapattım. Bi de taksilerde gece tarifesi kalkmış ama zam gelmiş. 1 lira eksik yazdı
rapor et

 Kullanıcı şuan çevrimdışı
 Messages
10:02:26 28-09-2009
Seni Burdan takip edeceğiz demek Yeni Sayfanız Hayırlı olsun
rapor et

 Kullanıcı şuan çevrimdışı
 Messages
11:43:40 06-10-2009
tek başına yapabileceğinden fazla şey yapmıssın tebrik ederim doğrusu ben olsam sıkılırdım bide başlık hayırlı olsun bu yorumları events sayfalarına yapsan daha cok kısıye ulaşmış olursun bence
rapor et

 Kullanıcı şuan çevrimdışı
 Messages
20:13:11 06-10-2009
rapor et

 Kullanıcı şuan çevrimdışı
 Messages
23:52:08 11-10-2009
2 hafta oldu gezemedim. Malum ünv. açılınca şehir dışındayım. Bu hafta İstanbulda olmama rağmen nedense dışarı çıkmak istemedim. Artık haftaya bakıcaz. Çok güzel konserler var onlara giderim artık.
rapor et

 Kullanıcı şuan çevrimdışı
 Messages
22:34:58 25-10-2009
Yine güzel bi hafta sonunu arkadaşımın doğum günü bahanesiyle dolu dolu yaşadım. Havaların erken kararması biraz erkenden dışarı attırıyor insanı. Haliyle herkes dışarıdaydı yine. Eskiden olsa 10 da çıkardım şimdi 8 de attım kendimi taksime.

Filmekimi olayı var. Çok kalabalıktı sokaklar. Hele bide filmden çıkınca insanlar sokakta yürüyemedim baya. Küçük beyoğluna ısındım artık çok kalabalık ama ortamı seviyorum. Güzel içkiler var. long irland(böyle yazılmayabilir) bide dejavu diye kokteylerinden denedim. Sağlam diyebilirim çabuk etkisini gösteriyor dikkatli olun. Fiyatlar çok uçuk değil ama yinede 2 den fazla kokteyl içmeyin derim.
Eğlenceli bir pasta ritüelinin ardından asmalımescite ottonun karşısındaki groove e gittik. Normalde hafta içi para almıyorlar ama hafta sonu giriş ücretliydi. Galiba kart çıkartmakta yarar var mekânı sevdim tavsiye ederim ama çok kalabalıktı. 1 den sonra müdavimleri bile giremedi. 80ler playlistleri ve djyleri iyi.
Groove dan sonra ottoya geçtik. Müzikler inanılmaz derecede yüksek sesleydi kendimi zor attım dışarı. O kısmı biraz abartı ama mekanı sevdim haftaiçi gitmek lazım.

Artık asmalımescit çok kalabalık oluyor haftaiçi haftasonu aynı nerdeyse. Yinede seviyorum. Bu hafta kokoreç yemedim. Başım fena dönüyordu. Galiba tekila shot bana göre değil bide sonradan çarpıyo dikkat etmek lazım..
rapor et

 Kullanıcı şuan çevrimdışı
 Messages
22:56:02 08-11-2009
Bir hafta aradan sonra yine gecelerdeydim. Vize arifesinde rahatlama oldu benim için. Bu gazla çok sağlam ders çalışırım artık.
80 ler 90 lar gecelerinden sonra bu hafta farklı bişey yapıyım dedim. Zaten kanıma girdi arkadaşlar. Birazda kafan güzel olunca herşeyi yapabiliyo insan. Biraz daha gaza gelseydim reinaya bile gidebilirdim.
İlk olarak yine taksimde sevdiğim mekanlardan biri olan arastadaydım. Başlangıç olarak Kavunlu shot ardından sakızlı olan insanı içmeye teşvik ediyor resmen. Arsatayı seviyorum bence nevizade de arkadaşlarınla takılabileceğin en güzel mekan belki pi de güzel ama arasta başka. gerçi hesabın 3 haneli gelmesi biraz üzsede, değer diyorum.
Ardından yeni açılmış diye bildiğim bi yere götürdüler beni. Mekanın adı SHE. she olunca herhalde erkeklerin şansı yok zannettim. biraz ölede oldu. kızlardan girişte para almıyorlar. erkekleride üzüyolar. ne kadar çabalasamda fayda etmedi.
Mekana gelirsek sıraselvilerde kemancının yanında güzel ferah bi mekan baya geniş. sigara içmek için balkonuda var. dj yerli-yabancı karma playlist yapmıştı. eh zaten belli bi süre sonra darbuka çalsada oynardım. içersi kalabalıktı ama 12 den önce gitmeyin derim. girişte güzel bi jest yapıp sex on the beach getirdiler. belki her zaman yapmıyorlardır ama iyi geldi. fiyatlar pahalı diyebilirim. mekana göre normal ama. dışarı hava almak için çıktığımızda bile sadece erkekleri damgaladılar. nasıl bi mürekkebse hala çıkmadı. Birde fotoğrafımı çektiler galiba magazine yakalandık.
Güzel geceydi baya dağıtım. 5 gibiydi mekandan çıktığımda hala içerde insanlar vardı. Sonuç olarak eve gelebildiğim için şanslıyım
rapor et

 Kullanıcı şuan çevrimdışı
 Messages
23:09:48 23-11-2009
Rayaz, sana ozel bir bolum acmak gerek buraya
rapor et

 Kullanıcı şuan çevrimdışı
 Messages
21:24:21 10-01-2010
Ne zamandır yazamıyordum buraya. Aslında son bir aydır pekte dışarı çıkmıyordum desem yeridir malum finaller felan ders çalışmak zorundaydım haliyle. okulda tatile girmişken bu hafta sonunu dışarıda geçirmemek iyi olmazdı.

Kadıköy de başlayan gece taksimde devam etti. Sigara yasağından dolayı Kadıköy deki barlar sokağı dışarılara taşmış durumda nevizade, asmalımescit havası verilmeye çalışılıyor. Bu hafta sonu havanın çokta iyi olmasından herkes dışarıdaydı. Gerçi ben kadıköydeki barlar sokağından pek taksim havası alamıyorum ama oranında kendine göre bi havası var. Benimde mekanda erkenden başlayan biraver sefası ortamdan sıkılmama neden oldu haliyle taksimi gitmek şart oldu nedense… birazcıkta arkadaşların baskısı.

21.00 vapurunu kaçırmadan yetiştik ve doğru Karaköy. Oradan da doğru taksim. Hava iyide olsa ben biraz boş gördüm taksimi en azından mekanlar doluydu ama biraz seyreklik vardı. Bu hafta sonu çıkmış olanlar hak verecektir. Sanki hafta içi havası varmış gibiydi. Ama nedense küçük beyoğlunda yer bulamadım orası ne zaman gitsem dolu biryer. Yani hala gitmediyseniz muhakkak gidin derim. Biraz dolaştıktan sonra nevizade taraflarında bir yerde karar kıldık. Her gittiğimde farklı mekanlarda oturmayı tercih ediyorum ama belirli favori mekanlarım var. Gecenin demokratik seçimi Dorock tan yana olduğu için gitmek zorunda kaldım. Aslında metal müziği seviyorum dinliyorum çalıyorum ama mekanda aşırı gürültüyle ortamında sıcak ve kalabalık hali baydırıyor insanı. Gidenler bilirler.. Murder King le Günah Keçisi sanırım cumartesileri orda çıkıyorlar arada sırada. Eğer metal müzik seviyorsanız bi girin en azından giriş ücretsiz felan bir şey kaybetmiş olmazsınız. Bide illa da siyah giyinmek şart değil öyle dışarıdan bakıp ta önyargıyla yaklaşmayın. Hem en güzel tarafı da (beğenenler için) efes tombul şişe bira satmaları. Gayet netler..

Üzülerek belirtmek istiyorum ki bu tekel zammı hiç iyi olmadı. Sigaraya gelen zam için desteklesem de alkole gelen zam beni baya etkiledi diyebilirim. Mekanlardaki bütün fiyat listeleri değişmiş. Zam gelince onlarda değiştirmek zorunda kaldılar. Bu da beni baya üzdü böyle giderse sosyal hayat ölecek gibi. Eğlenmek için dışarı çıkmak sanırım yakında iyice lüks olacak. İstanbul’un gece hayatı biter mi bilinmez?
rapor et
cevap yaz rapor et Sayfa:1 2 3 4 5 6 Sarı Sayfalar
İstanbul
Ankara
İzmir
Istanbul Sarı Sayfalar
Etkinlikler
İstanbul
Ankara
İzmir
İçerik Ekle
Mekan Ekle
Etkinlik Ekle
İlan Ekle
İndirim Ekle
Takip Et
Facebook
Twitter
YouTube
Yardım
İletişim
Sitemize Reklam Verin
Müşteri Kontrol Paneli
Diğer Başlıklar
Yaylagul Multi Medya
Email Marketing
Gizlilik Sözleşmesi
Privacy Policy
Turkey Guide
Turkei
Boston Fanz
Yaylagül Multimedya Ltd. Büyükdere cd. Bentek İş Merkezi Kat: 5 No: 47 D: 501/502 Mecidiyeköy / İstanbul Telefon : Fax