Üye Ol · Giriş Yap · i-PUAN Takip Et

Istanbul İstanbul Şehir Rehberi

İstanbul ´un tadını çıkarın!
İstanbul · Ankara · İzmir · Tüm Şehirler »
Kategoriler
i-gunler'de neler oluyor?
 (19-10-2013)

Tüm Kategoriler
 (07-06-2015)

Etkinlikler
 (26-10-2014)

Yerel Soru ve Cevaplar
 (08-04-2013)

Yeme-İçme/Restoran
 (03-08-2012)

Alışveriş
 (22-10-2013)

İlişkiler
 (01-01-2014)

Mizah
 (11-10-2013)

Eğlence/Popüler Kültür
 (07-06-2015)

Spor
 (12-12-2013)

Güncel ve Siyaset
 (29-10-2014)

Site Hakkında
 (26-10-2014)

Teknoloji
 (25-11-2014)

Gece Hayatı
 (03-11-2013)

Hotel/Konaklama
 (30-12-2012)

Diğer
 (21-10-2013)

i-Board



İstanbulda ücretsiz yapabileceğiniz etkinlikler (gunluk)-2
 Kullanıcı şuan çevrimdışı
 Messages
10:22:46 28-06-2012
Müziğe, eğlenceye ve dansa doymak isteyen herkes bugün saat 21:00’de Bakırköy Özgürlük Meydanı’nda toplanıyor. Canan Anderson’un kemanıyla DJ müziğine eşlik edeceği muhteşem müzik deneyimine herkes davetli!
rapor et

 Kullanıcı şuan çevrimdışı
 Messages
19:10:03 28-06-2012
Dünya futbolunun klasikleşen düellolarından biri, Almanya ile İtalya bu akşam saat 21.45'de EURO 2012 yarı finalinde karşılaşıyor
rapor et

 Kullanıcı şuan çevrimdışı
 Messages
21:19:51 28-06-2012
29 haziran 2012
Sanpellegrino Cafe Society Fotoğraf Yarışması ödülleri sahiplerini buluyor!
Jüri üyelerinin katılımıyla ve bu geceye özel nefis Sanpellegrino kokteyllerinin eşliğinde gerçekleştirilecek ödül törenine tüm katılımcılarımız davetlidir!

Yer: Kanyon AVM, The House Cafe
Saat: 19:00 - 22:00

resmin büyük hali
rapor et

 Kullanıcı şuan çevrimdışı
 Messages
21:34:31 28-06-2012
http://www.bcekmece.bel.tr/festival.aspx?kod=73&tur=1&aktKod=73

Büyükçekmece A.K.M.
19.30 İnci ÇAYIRLI ile Tangolar Konseri
20.00 Mimarsinan Musiki Derneği Korosu , Festival Özel Konseri
Şef: İnci ÇAYIRLI

Kültürpark
21.30 Deniz ÇEVİK Konseri
22.00 Zülfü LİVANELİ Konseri

6.Gün
30 Haziran
Cumartesi


Taksim - İstiklal Caddesi
13:00 KORTEJ

Büyükçekmece Kordon Boyu
21:00- KORTEJ

Cumhuriyet Meydanı -Büyükçekmece
22:30 Korteje Katılan Ülkelerin Toplu Gösterisi

7.Gün
1 Temmuz
Pazar


Büyükçekmece Atatürk Kültür Merkezi (A.K.M.)
18.00 Sergi Açılışları Mehmet ÖZTEKİN Gramofon Koleksiyonu, Büyükçekmece Halkı Eski Radyo ve Pikap Sergisi (Yer: İbrahim Çallı Sergi Salonu)
18.15 Büyükçekmece Fotoğraf Derneği (BÜFOD) Fotoğraf Sergisi Açılışı (Yer :Açık Hava)
18.25 Nur SAĞLAMER Resim Sergisi (Büyükçekmece -A.K.M. / Türkan Saylan Galerisi)
18.30 Uluslararası Fotoğraf Yarışması Sergi Açılışı (Yer: Fuaye)
18.45 Konuk Ülkelerin Belediye Başkanı ve Folklor kurumu Genel Başkanını Ziyareti , Hediye Takdim Töreni(Bedia Muvahhit Gösteri Salonu)

8.Gün
2 Temmuz
Pazartesi


Büyükçekmece Kordonboyu
17.00 KORTEJ - Güzergah : Devlet Hastanesi, Postabaşı, Atatürk Cad. , Kaymakamlık Önü, Kültürpark

Kültürpark- Kervansaray(Festival Alanı)
18.00 Uluslararası El Sanatları -Atölye Bayramı Sergi Açılışları(Kültürpark - Kervansaray)
18:30 Raku Fırını / Seramik Yapımı Özel Şovu /(Kervansaray Önü)
18:45 Festival Sevgi Bahçesi Oluşturulması
18.55 Barış Ağacına Ülke Paletlerinin Asılması
19:05 Uluslararası Çocuk El Sanatları Atölyesi , Sergi Açılışı /(Müze)
19.20 MARIA SEZER - "Gölün Gizemi" Sergi Açılışı /(Göl Üzeri, Amfitiyatro Seyir Yolu)
19:45 Festivalin Uluslararası Bölümünün Açılış Kokteyli , (Paramotor ve Uçuş Gösterileri) / (Kanuni Sultan Süleyman Göprüsü)
21:00 Şef Orhan ŞALLIEL Yönetiminde Büyükçekmece Senfoni Orkestrası ile, Burak Kut - Murat Karahan Konseri (Kemal Sunal Anfi Tiyatrosu)
22:00 Sırbistan Trompet Takımı ve Slovakya Bando Takımı Konseri
22:30 Resmi Açılış Seremonisi ve Havai Fişek Gösterisi ( Kemal Sunal Anfi Tiyatrosu)

9.Gün
3 Temmuz
Salı


Büyükçekmece A.K.M.
14:00 Uluslarası Altınköprü Halk Dansları Yarışması

Kültürpark(Kemal Sunal Amfitiyatrosu)
20:00 Gökhan YAĞMUR Konseri
20:30 Konuk Ülke Halk Oyunları Gruplarının Gösterileri
21:30 Barış Manço Kültür Sanat Ve Eğitim Merkezi İZMİR YÖRESİ Halk Oyunları (Yöre Eğitmeni : Uğur BÖLÜK)
21.45 Folklor Kurumu, Erzurum Yöresi Halk Oyunları (Yöre Eğitmeni: : Hasbettin ALTINOK)
22:00 Hadise Konseri

Tepecik Meydanı
21:00 Barış Manço Kültür Sanat Ve Eğitim Merkezi , Adıyaman Yöresi Çocuk Halk Oyunları (Yöre Eğitmeni : Ömer BOZAN)
21.40 Konuk Ülke Halk Oyunları Gruplarının Gösterileri
22.00 Barış Manço Kültür Sanat Ve Eğitim Merkezi , Mardin Yöresi Halk Oyunları (Yöre Eğitmeni : Ömer BOZAN)
22.10 Seyhan GÜLER Konseri

Mimarsinan Meydanı
21.00 Kekeç Oğlan Şov ve Konuk Ülke Halk Oyunları Gruplarının Gösterileri
22:10 Kadir ÇEBİ Konseri

10.Gün
4 Temmuz
Çarşamba


Büyükçekmece A.K.M.
20:30 Büyükçekmece, Büyük Mübadele Derneği Özel Gösterisi

Kültürpark(Kemal Sunal Amfitiyatrosu)
20:00 Barış Müderrisgil Konseri
20:30 Konuk Ülke Halk Oyunları Gruplarının Gösterileri
21:15 Barış Manço Kültür Sanat Ve Eğitim Merkezi , Trabzon Yöresi Halk Oyunları (Yöre Eğitmeni : Samet KÖLEMEN, Alperen AKKUŞ)
21:25 Folklor Kurumu, KIRKLARELİ Yöresi Halk Oyunları (Yöre Eğitmeni : Şener GÜNAY)
21.30 Uluslararası Fotoğraf Yarışması Ödül Töreni
21.50 Ramazan YUMRUTEPE, Kum Sanatı Gösterisi
22:00 Ahmet ÖZHAN Konseri

11.Gün
5 Temmuz
Perşembe


Büyükçekmece Atatürk Kültür Merkezi (A.K.M.)
14:00 Uluslarası Altınköprü Halk Dansları Yarışması

Güzelce - Hukukçular Sitesi
20:30 Konuk Ülke Halk Oyunları Gruplarının Gösterileri

Çakmaklı - Gölşehir Evleri
20:30 Konuk Ülke Halk Oyunları Gruplarının Gösterileri

Kültürpark(Kemal Sunal Amfitiyatrosu)
20:00 Ayşe POLAT ve Grubu Gitar Konseri
20:30 Konuk Ülke Halk Oyunları Gruplarının Gösterileri
21.15 Barış Manço Kültür Sanat Ve Eğitim Merkezi Üsküp Yöresi Halk Oyunları (Yöre Eğitmeni Rıfat KÜPELİ)
21:25 Folklor Kurumu, Van Yöresi Halk Oyunları (Yöre Eğitmeni : Recep DEMİR)
22:00 Murat Boz Konseri

12.Gün
6 Temmuz
Cuma


Büyükçekmece Atatürk Kültür Merkezi (A.K.M.)
14:00 Uluslararası Altınköprü Halk Dansları Yarışması
19:30 Barış Manço Kültür Sanat Ve Eğitim Merkezi , Folklor Kurumu , Halk Müziği Grupları Özel Konseri (ŞEf: Neslinay Çınar - Nevzat PHLİVAN)

Kültürpark(Kemal Sunal Amfitiyatrosu)
20:00 Atakan KONAKÇI Konseri
20:30 Konuk Ülke Halk Oyunları Gruplarının Gösterileri
21.15 Barış Manço Kültür Sanat Ve Eğitim Merkezi , KIRIKLARELİ YÖRESİ Halk Oyunları (Yöre Eğitmeni: Okan SERT)
21.25 Folklor Kurumu, Trabzon Yöresi Halk Oyunları (Yöre Eğitmeni : Samet KÖLEMEN)
21.30 Raku Fırını / Seramik Yapımı Özel Şovu (Kervansaray Önü)
22:00 Volkan Konak Konseri

Kamiloba Meydanı
21:00 Konuk Ülke Halk Oyunları Gruplarının Gösterileri

Celaliye Meydanı
21:00 Konuk Ülke Halk Oyunları Gruplarının Gösterileri
21:30 Çılgın Metin Konseri

13.Gün
7 Temmuz
Cumartesi


Kültürpark - Dalyan Kafe Yanı
13:00 Uluslararası Heykel Sempozyumu Kokteyli

Kültürpark(Festival Alanı)
20.00 Ali ALTAY Konseri
20.30 Uluslararası Heykel Sempozyumu Plaket Töreni
21.00 Konuk Ülke Halk Oyunları Gruplarının Gösterileri
21:25 Folklor Kurumu, MUĞLA YÖRESİ Halk Oyunları (Yöre Eğitmeni: Levent KETENCİ)
21:30 Raku Fırını / Seramik Yapımı Özel Şovu (Kervansaray Önü)
22.15 Büyükçekmece Belediyesi Barış Manço Kültür Sanat ve Eğitim Merkezi ALTINKÖPRÜ DANS TOPLULUĞU "DANSIN TUTKUSU" (Kareograf: Salim SINAR, Yaşar METE)
23:30 12 .Uluslararası Altınköprü Halk Dansları YArışması Ödül Töreni
00:00 Havai Fişek Gösterisi ve Final

resmin büyük hali
rapor et

 Kullanıcı şuan çevrimdışı
 Messages
00:22:47 29-06-2012
6 Temmuz 2012 tarihinde ülkemizde gösterime girecek olan yeni Örümcek Adam filmi “The Amazing Spiderman”in 5 Temmuz 2012 akşamı Cinemaximum İstinyePark sinemasında IMAX 3D formatında
rapor et

 Kullanıcı şuan çevrimdışı
 Messages
10:51:01 29-06-2012
"Kobra - Özgür Sanatın 1000 Günü” sergisi bugün açılıyor! Siz de serginin küratörü Els Drummen eşliğinde bir tur yapmak isterseniz saat 11:00’de müzemize bekliyoruz.
rapor et

 Kullanıcı şuan çevrimdışı
 Messages
12:25:53 29-06-2012
Dünya Endüstriyel Tasarım Günü Açılış Festivali 2012
Moda'daki yemyeşil Yoğurtçu Parkı müzik ve tasarımın içiçe olduğu bu kutlamada bululuyor. Milona Tasarim fuarına katılan 'the taste of İstanbul' tasarımcıları 20 isim de orada olacak.Şu anda Armaggan ve istanbul modern gibi önemli noktalarda ürünleri satışta olan tasarımcılar, Tasarim Park'ın organize ettiğini bu kutlamda biraraya gelecek.Parkta rengarenk balonlar, hiç tatmadığınız yeni lezzetlerle,ünlü ve genç tasarımcılarla saat 20.00da başlayan etkinlik dolu dolu bir etkinlşk planına sahip.

Saat 20.00da jazz konseri ardından Dude ve son zamanların şenlşkleri daha da şen hale getiren müzik grubu Matmazel , saat 22.30'a kadar müzik şöleni yaşatacak.
Sokak sanatı olarak kabul edilen Grafitti, Tasarım Parkı'nın yenilenmiş haliyla açılışının kutlandığı bu etkinlik boyunca sokak sanatçıları ve katılımcılar tarafından dev grafitti eserler hazırlanacak. sanatçı , tasarımcı ve halka açık olan bu festival tadındaki kutlama ücretsiz.
rapor et

 Kullanıcı şuan çevrimdışı
 Messages
22:36:18 29-06-2012
Bu yıl da birbirinden profesyonel tiyatrocuların oynayacağı oyunlar, 1500 kişilik amfitiyatroda izleyici ile buluşacak. Her yıl Kadıköylülerin yaz akşamlarında sanatı doya doya yaşayabilmeleri için düzenlenen Tiyatro Festivali, bu yıl 30 Haziran-18 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Ali Poyazoğlu Tiyatrosu’nun Beni Unutma isimli oyunu ile başlayacak olan festival Volkan Severcan Tiyatrosu’nun Canlı Yayın isimli oyunu ile son bulacak. Festivalde ayrıca Nazım Oyuncuları gündeme dair göndermeleri olan Barış… Barış… Barış adlı oyunu sergileyecekler. Festivalin vazgeçilmezi Genco Erkal ise Dostlar Tiyatrosu’nun Aziz Nesin’den uyarlanan Nereye Gidiyoruz oyununu sahneye koyacak.
Kadıköylülerin yoğun ilgi gösterdiği festival, 19 gün boyunca her akşam 21.00’da farklı bir tiyatro oyunu ile ücretsiz olarak izleyici ile buluşacak.

Program
30 Haziran Cumartesi, Ali Poyazoğlu Tiyatrosu- Beni Unutma
01 Temmuz Pazar, Tuncay Özinel Tiyatrosu- Ben Büyüyünce İnsan Olucam
02 Temmuz Pazartesi, Enis Fosforoğlu Tiyatrosu- Şıpsevdi
03 Temmuz Salı, İstanbul Kumpanyası- Karman Çorman
04 Temmuz Çarşamba, Ak’la Kara- Tom, Dick ve Harry
05 Temmuz Perşembe, Metin Zakoğlu Tiyatrosu- Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz
06 Temmuz Cuma, Ali Erdoğan/ Kabare Dev Aynası- Şakayla Söyler Haldun Taner
07 Temmuz Cumartesi, Tiyatro Kedi- Kamelyalı Kadın
08 Temmuz Pazar, İstanbul Meydan Sahnesi, Benimle Delirir misin?
09 Temmuz Pazartesi, Duru Tiyatro- Tatlı Çarşamba
10 Temmuz Salı, İstanbul Komedi Oyuncuları- Aşka Olan Meyilim Senin Yüzünden
11 Temmuz Çarşamba, Tiyatrokare- Onca Yoksulluk Varken
12 Temmuz Perşembe, Nazım Oyuncuları- Barış… Barış… Barış,
13 Temmuz Cuma, Tiyatro Şenay- Kim Kime Dum Duma
14 Temmuz Cumartesi, Süheyl Behzat Uygur Tiyatrosu- Benimle Oynar mısın?
15 Temmuz Pazar, İstanbul Halk Tiyatrosu- Paçi Bir Karadeniz Komedisi
16Temmuz Pazartesi, Dostlar Tiyatrosu- Nereye Gidiyoruz?
17 Temmuz Salı, Sadri Alışık Tiyatrosu- Sonbaharı Beklerken
18 Temmuz Çarşamba, Volkan Severcan Tiyatrosu- Canlı Yayın

resmin büyük hali
rapor et

 Kullanıcı şuan çevrimdışı
 Messages
14:43:06 30-06-2012
volkan konak konseri maltepe ido iskelede bugun 30 haziran 20.00
rapor et

 Kullanıcı şuan çevrimdışı
 Messages
09:22:12 01-07-2012
Kabotaj haftası 1 temmuz etkinlikleri
http://www.istanbulliman.gov.tr/tr/dokumanlar/Brosur.pdf
rapor et
cevap yaz rapor et Sayfa:1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 



Sarı Sayfalar
İstanbul
Ankara
İzmir
Istanbul Sarı Sayfalar
Etkinlikler
İstanbul
Ankara
İzmir
İçerik Ekle
Mekan Ekle
Etkinlik Ekle
İlan Ekle
İndirim Ekle
Takip Et
Facebook
Twitter
YouTube
Yardım
İletişim
Sitemize Reklam Verin
Müşteri Kontrol Paneli
Diğer Başlıklar
Yaylagul Multi Medya
Email Marketing
Gizlilik Sözleşmesi
Privacy Policy
Turkey Guide
Turkei
Secret Age
Yaylagül Multimedya Ltd. Büyükdere cd. Bentek İş Merkezi Kat: 5 No: 47 D: 501/502 Mecidiyeköy / İstanbul Telefon : Fax