Üye Ol · Giriş Yap · i-PUAN Takip Et

İlk yorum: GoGoBaBa

Jival - Bağdat Caddesi

4 yıldız (1) Yorum
Bağdat Caddesi Kazım Kulan Çarşısı No: 399 / 37 Kadıköy İstanbul
Tel:0216 409 10 77
http://www.jival.com.tr

Kategori: Mücevher
yorum ekle beğen iletişim kur
haberdar et twitter paylaş facebook paylaş
Altın ve pırlanta dünyasının parlayan yıldızı Jival, Kasım 2006 yılında sektöre adım atarak kısa sürede Türk kuyumculuk sektörünün lider markalarından biri olmayı başardı. Tasarımda yeniliğe önem veren Jival, kalite ve estetiği özgün tasarımlarına yansıtarak bugün Türkiye çapında 1700’ü aşkın seçkin noktada takı severler ile buluşmaktadır.

Yenilikçiliği ve yaratıcılığı markanın tüm öğelerine yansıtma hedefi ile yola çıkan Jival, sektörde birçok ilki gerçekleştirerek öncü konumunu güçlendirmiş ve kuyumculuk sektörünün gelenekçi yapısına üstün bilgi işlem altyapısı ile adım atmıştır. Jival’in bu başarısında “Jival” fikrini ortaya çıkaran 35 yılı aşkın tecrübenin paylaşıldığı ortaklık yapısının etkisi büyüktür.

Tasarım başta olmak üzere kuyumcu ve nihai tüketicilerin beğenisini kazanacak ürünlerin geliştirilmesine yönelik olarak gerçekleştirilen pazar araştırma ve fokus grup çalışmaları, tasarımcı - kuyumcu - ürge çalıştayları gibi yenilikleri sektöre kazandırmıştır. SAP ERP ve SAP CRM gibi yazılımlarında kuyumculuk sektörünün ilk uygulayıcısı olmuştur. Kurumsal kaynak planlama yazılımları arasında lider firma SAP ile işbirliğine giderek, satış ve dağıtım alanında SAP çözümlerini kullanarak satış servisini en hızlı ve hatasız şekilde gerçekleştirmiştir.

Jival Pırlanta

14 Ayar altın ürünlerin yanı sıra ilk olarak 2008 yılı Mart ayında Jival Pırlanta ile pırlanta dünyasında yerini alarak kısa sürede mücevher sektörünün lider pırlanta markalarından biri oldu. İnce işçiliği, taş berraklığı ve farklı tasarımlarıyla rakiplerinden ayrılan Jival Pırlanta, kalite ve estetiği özgün tasarımlarına yansıtarak bugün Türkiye çapında 200’ü aşkın seçkin noktada mücevher sever ile buluşmaktadır.

Jival Mağazacılık Konsepti

Kuyumculardan gelen yoğun talep üzerine 2008 yılı ortalarında mağazacılık çalışmalarını başlatan Jival, Jival Mağazacılık Konsepti bünyesinde açılan mağazalarıyla İstanbul’daki Jival Palladium ve Jival Pendik, Bursa’daki Kapalı Çarşı Jival Pırlanta Konsept Mağazası ve Kıbrıs’taki Jival Lefkoşa Mağazası ile dört noktada faaliyet göstermektedir. 2010 yılı içerisinde açılması planlanan mağazalarla birlikte Jival’in hedefi 2011 yılı sonuna kadar 35 Jival Mağazası’na ulaşmaktır. Kesintisiz reklam ve iletişim çalışmalarının desteklediği pazarlama faaliyetleri ile marka sadakatini güçlendiren Jival, arkasındaki güçlü tecrübe ile geleceğe emin adımlarla ilerliyor.
Elit Üye
Arkadaş 210
Yorum 811
4 yıldız 01-01-2013
Bağdat Caddesinde dolaşırken , yolumuz kesildi ve bir broşür tutuşturuldu, kız arkadaşım ile gittik, yeni yıl kampanyası vardı, çok indirimler vardı. Birtane pırlanta ve altın artı çeşitli taşlı kolye alıverdik. kredi kartına bol taksit de yaptırdık.


Yorum Yararlı mı ?
· Çok · Normal · Eh · Hiç Değil · Rapor Et
Elit Üye
210 Arkadaş
811 Yorum
Istanbul
4 yıldız 01-01-2013
Bağdat Caddesinde dolaşırken , yolumuz kesildi ve bir broşür tutuşturuldu, kız arkadaşım ile gittik, yeni yıl kampanyası vardı, çok indirimler vardı. Birtane pırlanta ve altın artı çeşitli taşlı kolye alıverdik. kredi kartına bol taksit de yaptırdık.


Yorum Yararlı mı ?
· Çok · Normal · Eh · Hiç DeğilMekan Resimleri
Resim Yok
Sizden Gelenler
Resim Ekle

Bu mekana yorum yapan kullanıcılar
aşağıdaki diğer mekanlarada yorum yaptılar.Sarı Sayfalar
İstanbul
Ankara
İzmir
Istanbul Sarı Sayfalar
Etkinlikler
İstanbul
Ankara
İzmir
İçerik Ekle
Mekan Ekle
Etkinlik Ekle
İlan Ekle
İndirim Ekle
Takip Et
Facebook
Twitter
YouTube
Yardım
İletişim
Sitemize Reklam Verin
Müşteri Kontrol Paneli
Diğer Başlıklar
Yaylagul Multi Medya
Email Marketing
Gizlilik Sözleşmesi
Privacy Policy
Turkey Guide
Turkei
Secret Age
Yaylagül Multimedya Ltd. Büyükdere cd. Bentek İş Merkezi Kat: 5 No: 47 D: 501/502 Mecidiyeköy / İstanbul Telefon : Fax