Üye Ol · Giriş Yap · i-PUAN Takip Et

İlk yorum: Nadmin

Hande Kayacık Dance Company

4 yıldız (1) Yorum
Karahasan Sokak No:6/1 Balmumcu
Tel:(532 - 474 40 00) /(212) 288 10 02
http://www.handekayacik.com

Kategori: Dans Kursları
yorum ekle beğen iletişim kur
haberdar et twitter paylaş facebook paylaş
Gelinlik, Smokin, Yüzükler, Davetiyeler...

Her şey hazır. Peki Ya Düğün Dansı´nız ?

Düğün Dansı artık ülkemizde de yeni yeni gelişmeye başlayan bir kavram olup, rüya gibi bir geleceğe atılan ilk adımda, düğünün olmazsa olmazları arasında yer almaktadır. Bu özel günü seçecekleri müzikle, profesyonel eğitmenleriyle ve kişiye özel hazırlanan dans koreografileriyle hafızalardan silinmeyecek bir güne çevirmek isteyenler için, Hande Kayacık Dance Company yeni bir atılıma ön ayak olduk.

Düğün Dansı, öncelikle çiftlerin tercih edecekleri müziğe ve gelinlik modeline uygun olacak şekilde seçilmektedir. En fazla önerilen, zarif ve etkileyici tarzıyla düğün dansı olarak tercih edilebilecek, öğrenmesi de oldukça kolay bir dans türü olan Slow Dance veya salon dansları arasında yer alan Rumba olmaktadır. Diğer bir yandan biraz daha sıkı çalışmayı göze alan çiftler için eğer gelinlik modeli de uygun ise Vals de önerilebilir.

En çok tercih edilen yabancı Düğün Dansı parçaları:

1- Historia D’un Amour,
2- Andy Williams - Can’t Take My Eyes Off Of You,
3- Elvis Presley - Always On My Mind,
4- Al Green - You Are My Everything.
En çok tercih edilen yerli parçalar:
1- Kutsi - İlan-I Aşk,
2- Ferhat Göçer - Cennet
3- Zuhal Olcay - Pervane
Düğün Dansı Paketi:

Hande Kayacık Dance Company, daha önce hiç dans dersi almamış çiftlere özel 5 dersten oluşan hızlandırılmış Düğün Dansı paket programı sunuyor. Kendi dallarında uzman, ödüllü, milli dansçılar tarafından verilecek profesyonel eğitimle, çiftler dansın rüzgârına kendilerini kolayca bırakabilecek ve bu sayede en özel gecelerinde çiftlerin konuklarını etkilemeleri hiç te zor olmayacaktır.

İlk dersler temel teknik dersler olup, bu derslerde dansın temeli, temel adım ve dönüşler ile temel figürler öğretiliyor. Daha sonra, seçilen dans müziğine ve gelinliğin modeline uygun dans koreografisi hazırlanıyor. Son derste ise çiftin sahneye girişinden çıkışına kadar tüm detaylar birer birer prova ediliyor.

Derslere Ne Zaman Başlamalısınız? Büyük gün yaklaştıkça çiftlerin yapmaları gereken şeyler de artacağından çiftlerin dansı en son sıraya bırakmamaları tavsiye ediliyor. Düğün gününden 1-2 ay önce dans derslerine başlamak yeterli olacaktır...

Ayrıca Nişanlanacak Çiftler de evlilik yolunda atılan bu ilk adımda sevdiklerine ne kadar uyumlu bir çift olacaklarını, kendilerine özel hazırlanacak dans koreografisiyle gösterebilirler.

Hande Kayacık Dance Company, Kına Gecenizi ve Aile & Arkadaş Grubunuzu da unutmadı! Oyun havalarından slow danslara, yöresel halk oyunlarından salon danslarına kadar verilecek kısacık bir eğitimle kına gecelerinde, nişanlarında ya da düğünlerinde sevdikleriyle beraber onların da bol bol dans edebilmelerine olanak sağlıyor...

Düğününde fark yaratmak isteyen gelin ve damat adayları, alacakları bu kısacık dans eğitimi ile dans etmeyi öğrenmenin yanı sıra, eşleri ile beraber hayatlarının sonuna kadar paylaşabilecekleri eğlenceli ve hoş bir hobi edinmiş olacaklardır. Düğün dansı için eğitim alan çiftlerin çoğu, dansın eşleriyle paylaştıkları en güzel şey olduğu fikrindeler… Peki ya siz? Bu deneyime hazır mısınız?

Ayrıntılı bilgi ve iletişim için:

HANDE KAYACIK DANCE COMPANY
Üye
Arkadaş 53
Yorum 2615
4 yıldız 06-05-2011
1980 İstanbul doğumlu Hande Kayacık İstanbul Teknik Üniversitesi Çevre Mühendisliğinden mezun olduktan sonra ülkemizde çok yeni gelişen bir spor dalı olan Sportif Salon Danslarına gönül vermiştir. 2002 yılından itibaren, Önder Pamukoğlu & Hande Kayacık çifti olarak, gerek katıldığı yarışmalarda aldığı dereceler olsun, gerek düzenlediği organizasyonlar ve dans gecelerinin kalitesi olsun, gerekse yetiştirdiği öğrencilerin kalitesi ve başarılarıyla adından hep söz ettirmiştir. 2002 yılından beri antrenörü İsmet Müftüoğlu ile çalışmakta, yurt dışında eğitim seminerlerine katılmakta ve başta Carol MacRaild ve Daniela Novak olmak üzere çeşitli eğitmenlerden de ders almaktadır. Ülkemizi 2005 IDSF Dünya Şampiyonasında ve 2006 IDSF Avrupa Şampiyonasında temsil eden milli sporcumuz Hande Kayacık’ın aynı zamanda Spor Bakanlığından onaylı Dans Sporu Antrenörlük ve Hakemlik belgeleri de bulunmaktadır. Dans severlere daha kaliteli bir hizmet sunmak amacıyla 2007 yılında Hande Kayacık Dance Company’i kuran Hande Kayacık Balmumcu’daki şirin ve ferah stüdyosunda dans çalışmalarına devam etmektedir. Aynı zamanda antrenörlük ve hakemlik konularında kendini geliştirmek amacıyla yurt içinde ve yurt dışında eğitim almaya devam etmekte, düzenlenen kongre, seminer ve yarışmaları yakından takip etmektedir.


Yorum Yararlı mı ?
· Çok · Normal · Eh · Hiç Değil · Rapor Et
İlk yorumu siz yapın !!


Mekan Resimleri
Resim Yok
Sizden Gelenler
Resim Ekle

Bu mekana yorum yapan kullanıcılar
aşağıdaki diğer mekanlarada yorum yaptılar.


· Tuncay Vural Dans Stüdyosu
· Ahmet Dündar Dans Merkezi
· H.B. Dans Stüdyo
· DANCEPT-Burçin Orhon Dans Okulu
· Body Arts Pilates Studio

Sarı Sayfalar
İstanbul
Ankara
İzmir
Istanbul Sarı Sayfalar
Etkinlikler
İstanbul
Ankara
İzmir
İçerik Ekle
Mekan Ekle
Etkinlik Ekle
İlan Ekle
İndirim Ekle
Takip Et
Facebook
Twitter
YouTube
Yardım
İletişim
Sitemize Reklam Verin
Müşteri Kontrol Paneli
Diğer Başlıklar
Yaylagul Multi Medya
Email Marketing
Gizlilik Sözleşmesi
Privacy Policy
Turkey Guide
Turkei
Boston Fanz
Yaylagül Multimedya Ltd. Büyükdere cd. Bentek İş Merkezi Kat: 5 No: 47 D: 501/502 Mecidiyeköy / İstanbul Telefon : Fax