Üye Ol · Giriş Yap · i-PUAN Takip Et

Istanbul İstanbul Şehir Rehberi

İstanbul ´un tadını çıkarın!
İstanbul · Ankara · İzmir · Tüm Şehirler »
Arkadaş 9
Yorum 811
Istanbul
4 yıldız 02-07-2014

Ehliyette şu zamanlarda müthiş kampanyalar var. Bayağı indirime promasyonlara gidilmiş.

Yorum Yararlı mı ?
· Çok · Normal · Eh · Hiç Değil
Arkadaş 9
Yorum 811
Istanbul
4 yıldız 24-06-2014

İstiklla caddesinde önünüzü kesip bir el ilanı ile davet ettikleri dil kurslarını tanıttıkları çalışanlarından gına gelmişti ki, bir tiyatro kursiyerimizin ihtiyac sebebli gitmesiyle, fiyatlarının esnek , yardımcı olucu , ilgi ve alakalı bir firma olduklarını tespitimizle durum değişti. İhtiyacı olanlar bir uğrasın.

Yorum Yararlı mı ?
· Çok · Normal · Eh · Hiç Değil
Arkadaş 9
Yorum 178
Istanbul
4 yıldız 30-11-2012

Latin pop kursu özellikle tek bayan latin dansı öğrenmek isteyen bayanlar için ideal. 2 aylık programına geçen yaz gittim. Gayet başarılıydı.

Yorum Yararlı mı ?
· Çok · Normal · Eh · Hiç Değil
Arkadaş 9
Yorum 178
Istanbul
4 yıldız 30-11-2012

2 ay kadar latin dans kursuna gitmiştim. Basic anlamda alt yapı açısından çok faydalı oldu diyebilirim.

Yorum Yararlı mı ?
· Çok · Normal · Eh · Hiç Değil
Arkadaş 9
Yorum 873
Istanbul
4 yıldız 28-08-2012

e5 üzerinde ulaşımı kolay olması reklam ve kolaylık sağlamakta

Yorum Yararlı mı ?
· Çok · Normal · Eh · Hiç Değil
Arkadaş 9
Yorum 161
Istanbul
5 yıldız 25-07-2012

Depo Dans Cafe çok sıcak, dinamik, alışkanlık yapan, samimi bir Dans Okulu, iki aydır derslerine ve pratiklerine katılıyorum hocamız Kutsal Zeren süper diyebilirim, cihangir gibi güzel bir yerde taksim sıraselviler caddesinden aşağı Alman Hastanesini de geçtikten sonra carrefoursa ve yapı kredi bankamatik noktasında soldaki aradan girince 2 dakika yürüme sonrası önüne çıkıyorsunuz. Dersler kurlardan oluşuyor bir kur 2,5 ay sürüyor, kampanyalı dersler için arayın derim, hayatınıza renk katmak istiyoruz burası oldukça iyi bir başlangıç olacak. http://www.depodans.com

Yorum Yararlı mı ?
· Çok · Normal · Eh · Hiç Değil
Arkadaş 9
Yorum 187
Istanbul
4 yıldız 26-05-2012

Bana tango dansının tarifini sorsalar "Duygularınızı ve hislerinizi konuşmadan özgürce anlatabilmenin yoludur." derdim... Kültür ve sanat açısından ve latin danslarına meyili olan insanlar için kaçırılmaması ve muhakkak tanınması gereken bir yer.

Yorum Yararlı mı ?
· Çok · Normal · Eh · Hiç Değil
Arkadaş 9
Yorum 283
Istanbul
5 yıldız 18-05-2012

aila Tango, dünyanın önde gelen tango okulu, aynı tutkuyu; tango, paylaşan birçok yetenekli bireyi (çeşitli alanlarda çok başarılı profesyonelleri) bir araya getiriyor.

Yorum Yararlı mı ?
· Çok · Normal · Eh · Hiç Değil
Arkadaş 9
Yorum 338
Istanbul
5 yıldız 16-04-2012

Elektrik-Elektronik Fakültesi » Bilgisayar Mühendisliği » Elektrik Mühendisliği » Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği » Kontrol ve Otomasyon Mühendisliği İnşaat Fakültesi » İnşaat Mühendisliği » Çevre Mühendisliği » Harita Mühendisliği Fen-Edebiyat Fakültesi » Batı Dilleri ve Edebiyatı » Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölümü » Fizik » İstatistik » Kimya » Matematik » Türk Dili ve Edebiyatı » İnsan ve Toplum Bilimleri » Felsefe Bölümü Eğitim Fakültesi » Bilgisayar ve Öğretim Tek. Eğitimi » Eğitim Bilimleri » İlköğretim Bölümü » İlköğretim Din Kült. ve Ahlak Bilg. Eğitimi » Türkçe Eğitimi » Yabancı Diller Eğitimi Kimya-Metalurji Fakültesi » Kimya Mühendisliği » Matematik Mühendisliği » Metalurji ve Malzeme Mühendisliği » Biyomühendislik » Gıda Mühendisliği Makine Fakültesi » Makine Mühendisliği » Endüstri Mühendisliği » Mekatronik Mühendisliği Gemi İnşaatı ve Denizcilik Fakültesi » Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği » Gemi Makineleri İşletme Mühendisliği Mimarlık Fakültesi » Mimarlık » Şehir ve Bölge Planlama Sanat ve Tasarım Fakültesi » Sanat » İletişim Tasarımı » Müzik ve Sahne Sanatları İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi » İktisat » İşletme » Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler cok guzel ve kalıteli bır unıversıte egıtımı cok ıyı.kazanılması gerekılen unıversıtelerden bırı.

Yorum Yararlı mı ?
· Çok · Normal · Eh · Hiç Değil
Arkadaş 9
Yorum 262
Adana
4 yıldız 12-04-2012

Malena Dance Club Nişantaşında hizmet vermeye devam ediyor.Cha cha rumba flamenko merengue oryantal salsa tango gibi çeşitli danslara ilginiz varsa burası tamda size uygun bir yer gibi duruyor. Milano geceleri ile renkli eğlenceler düzenlenmektedir. Çok keyifli bir yer, denemeye var mısınız?

Yorum Yararlı mı ?
· Çok · Normal · Eh · Hiç Değil
Arkadaş 9
Yorum 338
Istanbul
5 yıldız 03-04-2012

Türkiye’nin en kapsamlı yiyecek-içecek eğitim merkezi 2004 yılında kurulan Mutfak Sanatları Akademisi (MSA), verdiği ayrıcalıklı eğitim ile bugün dünyanın en iyi aşçılık okulları arasında gösteriliyor. T.C. Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir özel okul olmasının yanı sıra dünyanın en büyük akreditasyon kurumlarının başında gelen İngiltere kökenli City & Guilds tarafından onaylı Türkiye’deki tek okul. MSA kampüsünde, profesyonel aşçılık ve profesyonel pasta-ekmekçilik eğitim mutfakları, uygulamalı barmenlik ve miksoloji sınıfı, mutfakseverlere yönelik etkinlikler için tasarlanmış mutfak, seminer odaları, Türkiye’nin ilk ve tek mutfak oditoryumu, ‘Yeme - İçme Konulu Uzmanlık ve Nadir Eserler Kütüphanesi’ ve yiyecek - içecek tarihi konusunda özel bir koleksiyona sahip müzesi, AR-GE çalışmalarının yürütüldüğü mutfak laboratuvarı ve Okulun Mutfağı isimli restoranı yer alıyor. Yiyecek-içecek sektörüne eğitimli ve profesyonel işgücü kazandırmak misyonu ile faaliyetlerini sürdüren MSA, senede 750’yi aşkın profesyonel şef adayını iş hayatına kazandırmakta ve sadece Türkiye’ye değil, dünyanın her yerine şef adayları yetiştiriyor. Kendi işletmesini açma hedefi olan kişilere yönelik düzenlenen Profesyonel yiyecek-İçecek İşletmeciliği eğitim programıyla da, profesyonel işletmecilerin her türlü bilgi ve donanımla yetişmesini sağlıyor. MSA’da profesyonel eğitimlerin yanı sıra mutfakseverlere özel her ay workshoplar düzenleniyor. Dünya mutfaklarından profesyonel pişirme tekniklerine kadar birçok eğitim, MSA eğitmen şef kadrosu tarafından veriliyor. Yılda 200’e yakın mutfak etkinliğinde 6000’i aşkın mutfak meraklısı ağırlanıyor.

Yorum Yararlı mı ?
· Çok · Normal · Eh · Hiç Değil
Arkadaş 9
Yorum 338
Istanbul
5 yıldız 03-04-2012

Sanat, tasarım ve iletişim alanlarında nitelikli insan kaynağı yetiştirmek amacıyla alanında uzman sanatçılar, iş adamları ve akademisyenler tarafından 2009 yılında kurulan Plato Meslek Yüksekokulu, Türkiye’de bu sektörlere yönelik eğitim veren ilk ve tek meslek okuludur. Sektörün ihtiyaçlarının yakından takip edildiği ve potansiyel gelişmelerin dikkate alındığı dinamik bir eğitim sistemine sahip olan Plato Meslek Yüksekokulu, öğrencilerine sektörle iç içe öğrenme, farklı alanlarda staj yapma ve mezun olduklarında kolayca iş bulabilme imkanı sağlamaktadır. Plato Meslek Yüksekokulu bünyesinde bulunan Basım ve Yayın Teknolojileri, Radyo ve Televizyon Programcılığı, Fotoğrafçılık ve Kameramanlık, Halkla İlişkiler ve Tanıtım, Çocuk Gelişimi, Mimari Restorasyon, Endüstri Ürünleri Tasarımı, Grafik Tasarımı, Görsel İletişim Tasarımı, Bilgisayar Destekli Tasarım ve Animasyon, Bilgisayar Programcılığı, İnternet Ağ Teknolojisi programlarında sanat, tasarım ve iletişim sektörlerine yönelik önlisans eğitimi verilmektedir. Türkçe ve İngilizce eğitim veren Plato Meslek Yüksekokulu, Edexcel akreditasyonu ve değişim programları anlaşmaları sayesinde öğrencilerine yurtdışında eğitimlerine devam etme olanağı sunmaktadır. Plato Meslek Yüksekokulu, öğrencilerin sosyal, kültürel ve sektörel alanlara yakın durması amacıyla, toplumsal hayattan izole bir kampüs yerine İstanbul’un kültürel ve sosyal olanaklarının oldukça zengin olduğu Balat ve Taksim’de eğitim vermektedir. Ana kampüslerin yanı sıra Olgunlaşma Enstitüleri ile yapılan anlaşmalar sayesinde Plato, eğitim ağlarını genişletmeyi, farklı mekan ve koşullardaki öğrencilere ulaşmayı hedeflemektedir. Balat Kampüsü Plato Meslek Yüksekokulu, tarihi yarımadadaki en eski yerleşim alanlarından Balat’ta geliştirmekte olduğu “sokak kampüsü”nde köklüleşmekte ve kurumsallaşmaktadır. Plato öğrencileri Balat’tan İstanbul’un renklilik ve çeşitlilik dolu medya, sanat, iletişim ve kültür dünyasına uzanabilmekte, İstanbul’un tarihi ve kültürel merkezlerine, iş dünyasının nabzının attığı bölgelere dakikalarla ifade edilecek mesafede eğitim görmenin avantajını yaşamaktadır. Taksim Kampüsü Plato Meslek Yüksekokulu’nun “sokak kampüsü” anlayışını devam ettiren diğer yerleşkesi İstanbul’un tarihi ve modern dokusunun en özel birleşim alanı olan Taksim, İstiklal caddesindedir. Plato öğrencileri, İstanbul’un kimliğini yansıtan, kültür, sanat, eğlence ve iş dünyasının nabzının attığı bu bölgede eğitim görmenin keyfini ve ayrıcalıklarını yaşamaktadır. Taksim Kampüsü’nde Sürekli Eğitim Merkezi ve Bilgisayar Teknolojileri Programları yer almaktadır.

Yorum Yararlı mı ?
· Çok · Normal · Eh · Hiç Değil
Arkadaş 9
Yorum 262
Adana
2 yıldız 31-03-2012

ulaşım çok kolay fiyatlar inanılmaz makul düğün nişan organizasyonların da yeterli mekan çok güzel olmasa da bütçeyi sarsmadan keyifli organizasyonlar düzenlenebilir özellikle yemekli

Yorum Yararlı mı ?
· Çok · Normal · Eh · Hiç Değil
Arkadaş 9
Yorum 121
Istanbul
3 yıldız 07-03-2012

Kurulduğu yıldan bu yana, Türkiye’nin yiyecek-içecek sektörüne nitelikli, uluslararası eğitimli 2000’den fazla mezun yetiştiren MSA, profesyonel bir kariyer edinmek ya da kariyerini değiştirmek isteyenler için uluslararası profesyonel aşçılık ve pasta-ekmekçilik eğitimleri sunmaya devam ediyor. 14 kişilik profesyonel eğitmen şef kadrosu ve 15 dönemsel konuk eğitmeni ile MSA mutfaklarında toplam 8 ay süren eğitimler, meslek edinmek isteyenler kadar iş hayatında kariyerine başka bir yön vermek isteyenler için de yeni fırsatlar sunuyor.

Yorum Yararlı mı ?
· Çok · Normal · Eh · Hiç Değil
Arkadaş 9
Yorum 121
Istanbul
3 yıldız 07-03-2012

USLA, mutfak ve ağırlama alanında uzun dönem eğitim alan öğrencileri için yurtiçi staj ve iş imkanlarına ek olarak ayrıca ABD ’de 1 yıl süreyle Ritz Carlton , Marriott, Starwood, Hilton gibi zincir otellerde ve ünlü restoranlarda maaşlı staj yapma imkânı sağlıyor.

Yorum Yararlı mı ?
· Çok · Normal · Eh · Hiç Değil
Arkadaş 9
Yorum 178
Istanbul
3 yıldız 15-02-2012

İstanbul merkeze uzak bir yerleşkesi olduğu için yatılı konaklama tercih edilebilmektedir. Vakıf üniversiteleri içinde iyi kalitede eğitim veren üniversitelerden biridir.

Yorum Yararlı mı ?
· Çok · Normal · Eh · Hiç Değil
Arkadaş 9
Yorum 178
Istanbul
3 yıldız 15-02-2012

Üniversiteye hazırlığın dışında yabancı dil kursları da mevcuttur. Bir dönem grafik tasarım kursuna gitmiştim.

Yorum Yararlı mı ?
· Çok · Normal · Eh · Hiç Değil
Arkadaş 9
Yorum 178
Istanbul
4 yıldız 15-02-2012

Beşiktaş sahilden gelmek isterseniz 30M'ye binerek ve 2 durak sonra inerek ulaşabilirsiniz. yer olarak çok merkezi, Nişantaşı'na da Beşiktaş'a da, Taksim'e de yakın mesafede.

Yorum Yararlı mı ?
· Çok · Normal · Eh · Hiç Değil
Arkadaş 9
Yorum 168
Istanbul
4 yıldız 15-02-2012

bir ara heveslenmiştik dans kursuna ama öyle kaldı dans edenleri seyretmek çok zevkli

Yorum Yararlı mı ?
· Çok · Normal · Eh · Hiç Değil
Arkadaş 9
Yorum 686
Içel
4 yıldız 27-12-2011

İstanbul Ataşehir'de hizmet veren ve sadece YÖS Hazırlık yapan Türkiye’deki ilk ve tek dershanedir.

Yorum Yararlı mı ?
· Çok · Normal · Eh · Hiç Değil
Arkadaş 9
Yorum 686
Içel
5 yıldız 27-12-2011

bakirkoy de iki subesi olan ve turkiyede bicok ilde yer alan egitim kadrrosu kaliteli olan dershanelerden birisi.

Yorum Yararlı mı ?
· Çok · Normal · Eh · Hiç Değil
Arkadaş 9
Yorum 686
Içel
3 yıldız 27-12-2011

Dr.Murat BEKEN önderliğinde Akan BAKKALOĞLU ve Nilselen BEKEN tarafından 2006 yılında kurulmuştur.

Yorum Yararlı mı ?
· Çok · Normal · Eh · Hiç Değil
Arkadaş 9
Yorum 686
Içel
4 yıldız 27-12-2011

istanbulda bi cok semtte subesi olan yukseliste olan bir dershane

Yorum Yararlı mı ?
· Çok · Normal · Eh · Hiç Değil
Arkadaş 9
Yorum 686
Içel
5 yıldız 27-12-2011

bi çok öss birincisi cikaran kaliteli bir dershane

Yorum Yararlı mı ?
· Çok · Normal · Eh · Hiç Değil
Arkadaş 9
Yorum 686
Içel
3 yıldız 27-12-2011

sadece istanbul da subesi olan pek bilinmeyen dershanelerden biri.

Yorum Yararlı mı ?
· Çok · Normal · Eh · Hiç Değil
2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 
21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 sonraki sayfa >> 

Sarı Sayfalar
İstanbul
Ankara
İzmir
Istanbul Sarı Sayfalar
Etkinlikler
İstanbul
Ankara
İzmir
İçerik Ekle
Mekan Ekle
Etkinlik Ekle
İlan Ekle
İndirim Ekle
Takip Et
Facebook
Twitter
YouTube
Yardım
İletişim
Sitemize Reklam Verin
Müşteri Kontrol Paneli
Diğer Başlıklar
Yaylagul Multi Medya
Email Marketing
Gizlilik Sözleşmesi
Privacy Policy
Turkey Guide
Turkei
Secret Age
Yaylagül Multimedya Ltd. Büyükdere cd. Bentek İş Merkezi Kat: 5 No: 47 D: 501/502 Mecidiyeköy / İstanbul Telefon : Fax