Üye Ol · Giriş Yap · i-PUAN Takip Et

İlk yorum: Nadmin

Effect Halkla İlişkiler

4 yıldız (2) Yorum
Ortaklar Caddesi Pehlivan Sokak Nasuh Bey Apartmanı B1 Blok No.: 3/1 Mecidiyeköy / İstanbul
Tel:(212) 216 08 55
Fax:(212) 216 59 32
http://www.effect-pr.com

Kategori: Danışmanlık Şirketleri
yorum ekle beğen iletişim kur
haberdar et twitter paylaş facebook paylaş
1995 yılında kurulan Effect Halkla İlişkiler, kurumların iş hedefleri doğrultusunda, bilgiye ve uzmanlığa dayalı hizmet anlayışı ve iş ortaklarıyla, “Stratejik İletişim Danışmanlığı Hizmeti” vermektedir. Effect Halkla İlişkiler bütünsel ve entegre hizmet yaklaşımı çerçevesinde stratejik iletişim planlaması, medya ilişkileri, etkinlik yönetimi, bilgi teknolojilerine dayalı iletişim hizmetleriyle müşterilerinin beklentilerini karşılamaktadır. Effect, 1997 yılı itibariyle dünyanın en büyük bağımsız halkla ilişkiler şirketi Edelman Public Relations WorldWide’ın Türkiye temsilcisi olmuş ve müşterilerine verdiği hizmeti uluslararası arenaya taşımıştır. Çok uluslu şirketlerin Türkiye’deki proje uygulamalarını da küresel mesleki standartlarda yürüten Effect, yerel markaların küresel düzeyde iletişimini gerçekleştirebilme yetkinliğine ve altyapısına da sahiptir. Aynı zamanda ICCO (International Communications Consultancy Organization) üyesi, İDA (İletişim Danışmanlığı Şirketleri Derneği)’nın üyesi olan Effect Halkla İlişkiler, halkla ilişkiler ve iletişim danışmanlığı sektörünü geliştirmek, genişletmek ve hizmet standartlarını yükseltmek hedefleri doğrultusunda aktif çalışmalar yürütmektedir. Vizyonumuz Uzmanlığımızı, müşterilerimizin hedef kitleleri nezdinde, kurumsal itibarlarını oluşturmaları ve sürdürmelerini sağlayan güçlü iletişim stratejileri oluşturmak amacıyla kullanmaktır. Misyonumuz Müşterilerimize, rekabetin yoğun olduğu, küreselleşen dünyada, sosyal paydaşlarının tutum ve davranışlarını etkileyip, yönlendirecek ve onlarla uzun soluklu ilişkiler kurmalarını sağlayacak stratejik iletişim danışmanlığı hizmeti sunmak. • Misyonumuzu, yaratıcılık ve özel metotlar ile birlikte, yerel ve global pazarlarda ve çeşitli sektör el alanlardaki deneyimimiz ile yerine getirmek. • Müşterilerimiz ve çalışanlarımızla uzun soluklu ve artı değer katmaya yönelik ilişkiler kurmak. • Çalışmalarımızla sektörümüzde yeni çözümler ve değişim yaratmak.
Üye
Arkadaş 7
Yorum 217
5 yıldız 25-05-2011
1995 yılında kurulan Effect Halkla İlişkiler, kurumların iş hedefleri doğrultusunda, bilgiye ve uzmanlığa dayalı hizmet anlayışı ve iş ortaklarıyla, “Stratejik İletişim Danışmanlığı Hizmeti” vermektedir. Effect Halkla İlişkiler bütünsel ve entegre hizmet yaklaşımı çerçevesinde stratejik iletişim planlaması, medya ilişkileri, etkinlik yönetimi, bilgi teknolojilerine dayalı iletişim hizmetleriyle müşterilerinin beklentilerini karşılamaktadır.


Yorum Yararlı mı ?
· Çok · Normal · Eh · Hiç Değil · Rapor Et
Üye
Arkadaş 53
Yorum 2615
3 yıldız 09-02-2011
Firmanın amacı : uzun soluklu ve artı değer katmaya yönelik ilişkiler kurmak.Çalışmalarımızla sektörümüzde yeni çözümler ve değişim yaratmak.


Yorum Yararlı mı ?
· Çok · Normal · Eh · Hiç Değil · Rapor Et
İlk yorumu siz yapın !!


Mekan Resimleri
Resim Yok
Sizden Gelenler
Resim Yok
Resim Ekle

Bu mekana yorum yapan kullanıcılar
aşağıdaki diğer mekanlarada yorum yaptılar.


· Etica
· Orsa Stratejik İletişim
· 2000 Danışmanlık
· 3 E Danışmanlık
· A & A Consultancy

Sarı Sayfalar
İstanbul
Ankara
İzmir
Istanbul Sarı Sayfalar
Etkinlikler
İstanbul
Ankara
İzmir
İçerik Ekle
Mekan Ekle
Etkinlik Ekle
İlan Ekle
İndirim Ekle
Takip Et
Facebook
Twitter
YouTube
Yardım
İletişim
Sitemize Reklam Verin
Müşteri Kontrol Paneli
Diğer Başlıklar
Yaylagul Multi Medya
Email Marketing
Gizlilik Sözleşmesi
Privacy Policy
Turkey Guide
Turkei
Boston Fanz
Yaylagül Multimedya Ltd. Büyükdere cd. Bentek İş Merkezi Kat: 5 No: 47 D: 501/502 Mecidiyeköy / İstanbul Telefon : Fax