Üye Ol · Giriş Yap · i-PUAN Takip Et

İlk yorum: kacarturk

Ada İnci

5 yıldız (1) Yorum
rasimpaşa mah. yel değirmeni sok. firuzan apt. 36/1 kadıköy - istanbul - türkiye - kadıköy
Tel:(216 - 387 3431)
Fax:( - )
http://www.adainci.com

Kategori: Mücevher
yorum ekle beğen iletişim kur
haberdar et twitter paylaş facebook paylaş
Ada İnci Kimdir?

Ada İnci tecrübesini Türkiye'nin önemli mücevher ve değerli taş uzmanlarından kazandı. Ekibimiz dünyaca ünlü inci çiftliklerine ve üreticilerine ulaşarak müşterilerine kaliteli ürün hizmet ve uygun fiyat vermek için bir araya geldi. 

Ada İnci bünyesinde görevli tüm ekibimiz 2004 yılından bugüne dek Türkiye (İTÜ-Dokuz Eylül) Amerika (GIA) ve Belçika (HRD) kökenli değerli taş laboratuarlarında gemoloji (değerli taş bilimi) ve Jeoloji eğitimleri alarak bölümlerini yüksek dereceler ile bitirdiler. Türkiye’nin önemli mücevher markalarında uzmanlık, müşteri ve firma personeline eğitmenlik ve pırlanta laboratuarlarında laborantlık hizmetlerinde bulundular. 

Dünyaca ünlü mücevher ve değerli taş fuarlarına (İtalya Vicenzaoro ,İsviçre Basel Show, Hong Kong International Jewellery Show, Bangkok International Jewellery Show) katılımcı ve ziyaretçi olarak iştirak ettiler. Türkiye'de ve dünyada değişen mücevher trendleri, değerli taş piyasasında yaşanan gelişmeler hakkında kendilerini sürekli güncel tuttular. 

Düzenledikleri pırlanta, değerli taş ve inci eğitim seminerleri ile mücevher sektöründen yaklaşık 3000 kişiye ilgili konular hakkında bilgi verdiler ve sertifika sahibi yaptılar. 

Üniversitelerin ilgili bölümleri ile ortak akademik çalışmalar ve eğitimler düzenlediler ve bu bölümlerin öğrencilerine eğitim, staj ve iş imkânı sağladılar. 

2010 yılında mücevher sektöründeki tecrübelerini teknoloji ile birleştirmeye ve hızla değişen ticaret sistemine dahil olmaya karar vererek www.adainci.com sitesini kurdular. E-ticaret sitelerinde öncelikli olarak hedefleri; keyifli, güvenli ve memnun alışveriş yapabilen müşteri kitlesine sahip olmak oldu. 

Ürün kalitesi ve müşteri ilişkilerinden ne pahasına olursa olsun hiçbir şekilde vazgeçmediler, geçmeyecekler. 

Şimdi bu bilgi, tecrübe, yeni nesil ticaret ahlakı ve teknolojisine sizlerinde ortak olmanızı, keyfini çıkarmanızı diliyoruz… 

Keyifli alışverişler 

Ada İnci Ekibi
Üye
Arkadaş 2
Yorum 1
5 yıldız 20-07-2011
Hem altın hem de gümüş ile karışık gerçek inci ürünler bulunması seçim olanakalarını arttırıyor. Ayrıca sadece beyaz inci değil farklı renlerde inci olamı da önemli. Sadece günlük kullanım için değil özel günlerde de hediye alınabilir.


Yorum Yararlı mı ?
· Çok · Normal · Eh · Hiç Değil · Rapor Et
İlk yorumu siz yapın !!


Mekan Resimleri
Resim Yok
Sizden Gelenler
Resim Ekle

Bu mekana yorum yapan kullanıcılar
aşağıdaki diğer mekanlarada yorum yaptılar.Sarı Sayfalar
İstanbul
Ankara
İzmir
Istanbul Sarı Sayfalar
Etkinlikler
İstanbul
Ankara
İzmir
İçerik Ekle
Mekan Ekle
Etkinlik Ekle
İlan Ekle
İndirim Ekle
Takip Et
Facebook
Twitter
YouTube
Yardım
İletişim
Sitemize Reklam Verin
Müşteri Kontrol Paneli
Diğer Başlıklar
Yaylagul Multi Medya
Email Marketing
Gizlilik Sözleşmesi
Privacy Policy
Turkey Guide
Turkei
Boston Fanz
Yaylagül Multimedya Ltd. Büyükdere cd. Bentek İş Merkezi Kat: 5 No: 47 D: 501/502 Mecidiyeköy / İstanbul Telefon : Fax